OD DNIA 1 LIPCA 2021 ROKU FILIA W DARŁÓWKU CZYNNA OD GODZ. 8.00 - 16.00 

Strona główna > Aktualności > Dzień Matki -26 maja 2021

Dzień Matki -26 maja 2021

DOK orazMBP w Darłowie. Plakat informacyjny Dzień Matki 2021
Dzień Matki – 26 maja 2021
Spektakl telewizyjny: BADYLE w reż. Andrzeja Barańskiego
Godz. 21:00
Darłowo – Podwórko Kina Bajka (ul. Morska 56)
Uwaga: w przypadku złej pogody wydarzenie odbędzie się w sali Kina Bajka
Wspólnie: Darłowski Ośrodek Kultury im. Leopolda Tyrmanda wraz z Miejską Biblioteką Publiczną im. Agnieszki Osieckiej w Darłowie pragną zaprosić na ambitny, czuły i wyjątkowy Dzień Matki z plenerowym pokazem spektaklu teatralnego pt. BADYLE. Spektakl w reż. Andrzeja Barańskiego na podstawie opowiadań Tadeusza Różewicza i Marka Gajdzińskiego miał swoją telewizyjną premierę w listopadzie 2020 roku. Niespełna pół roku później, 26 maja 2021 roku – zaprezentujemy go w ramach Dnia Matki w Darłowie. Jaki jest związek Darłowa z tą produkcją, o tym, że matka jest jedna dowiemy się z rozmowy, która poprzedzi emisję spektaklu. Wezmą w niej udział matki: Dorota Sip i Joanna Witkowska z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. A. Osieckiej. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 21:00.
Spektakl z udziałem m.in.: Ewy Dałkowskiej, Edyty Olszówki, Andrzeja Mastelarza, Radosława Pazury, Michała i Ady Cyndler, Aleksandra Wysokińskiego – zostanie wyemitowany na dużym ekranie w podwórku Kina Bajka o godzinie 21:30. Wydarzenie jest bezpłatne, serdecznie zapraszamy do udziału. Przewidziane miłe niespodzianki.
Zabierz swoją MAMĘ na sztukę. Tym razem specjalnie dla Was – spektakl telewizyjny BADYLE.
Przypominamy – gramy w reżimie sanitarnym.
Serdecznie zapraszamy!

Biblioteka główna

Aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny używamy plików cookie zgodnie z opisem tutaj .
Klikając przycisk Akceptuję lub kontynuując przeglądanie naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Akceptuję