Strona główna > Aktualności > Ptaki, Ptaszki..- relacja

Ptaki, Ptaszki..- relacja

27 kwietnia 2023 odbyły się powiatowe eliminacje do 54. Regionalnego Turnieju Recytatorskiego „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”. W turnieju wzięło udział 19 recytatorów z powiatu sławieńskiego.
Gościem specjalnym był pan Arkadiusz Klimowicz Burmistrz Darłowa, który opowiedział o kilku polnych ptakach i przeprowadził wśród gości quiz ornitologiczny
Po wysłuchaniu recytacji, komisja w składzie: pani Hanna Dobak - Dyrektor Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie, pani Magdalena Zawadka - IG @zaczytana_diabliczka oraz pan Michał Mielczarek - aktor teatralny, dubbingowy, lektor audiobooków, pianista,
przyznała tytuły LAUREATÓW i zakwalifikowała do etapu regionalnego ( który odbędzie się w Koszalińska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela) następujących recytatorów:
Tatianę Wittbrodt
Antoninę Pęk
Marikę Stermach
Antoninę Duszę
Maksymiliana Harężę
Jakuba Stermacha
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy
A za dzisiejszych laureatów trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w kolejnym etapie
turnieju
I czas na podziękowania, wprawdzie biblioteka miejska w Darłowie jest organizatorem etapu powiatowego turnieju, jednak bez naszych partnerów jego organizacja byłaby niemożliwa. Dziękujemy:
Burmistrzowi Miasta Darłowo panu Arkadiuszowi Klimowiczowi
pracownikom Biura Promocji Miasto Darłowo
Szanownej Komisji
 
Więcej zdjęć na naszej stronie  FB.

MBP w Darłowie

Biblioteka główna

Aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny używamy plików cookie zgodnie z opisem tutaj .
Klikając przycisk Akceptuję lub kontynuując przeglądanie naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Akceptuję