OD DNIA 1 LIPCA 2021 ROKU FILIA W DARŁÓWKU CZYNNA OD GODZ. 8.00 - 16.00 

Strona główna > Aktualności > Tydzień Bibliotek 2021

Tydzień Bibliotek 2021

MBP w Darłowie. Plakat Tydzień Bibliotek 2021
Znajdziesz mnie w bibliotece” to hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek, które pozwala myśleć o bibliotece, jako miejscu, gdzie wszystko zależy od Ciebie Czytelniku, miejscu, które zaprasza, a jednocześnie wybór, czy skorzystasz z zaproszenia, pozostawia Tobie.
Hasło „Znajdziesz mnie w bibliotece” w sposób naturalny przywołuje obrazy bohaterów książek, filmów, piosenek, którzy biegną w to jedno jedyne miejsce, gdzie mogą odnaleźć, spotkać, przyjaciela, przyjaciółkę, gdzie czeka na nich ktoś ważny, najważniejszy w określonej chwili, może nawet przygoda, albo miłość życia.
Drodzy Czytelnicy, w bibliotece znajdziecie książki, odnajdziecie swoich ulubionych bohaterów, ale też poznacie tych nowych, fikcyjnych i rzeczywistych. Znajdziecie w bibliotece bibliotekarki i bibliotekarzy, którzy zawsze chętnie doradzą. W bibliotece możecie odnaleźć również samych siebie, do czego z ochotą zapraszamy!
 
 
 
 
 

Piotr Chabiera

MBP w Darłowie

Biblioteka główna

Aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny używamy plików cookie zgodnie z opisem tutaj .
Klikając przycisk Akceptuję lub kontynuując przeglądanie naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.

Akceptuję